PL

Napisz do nas

Proszę wprowadzić imię i nazwisko

Proszę wprowadzić nazwę firmy

Proszę wprowadzić poprawny e-mail

Proszę wprowadzić numer telefonu

Proszę wpisać treść wiadomości

Wyślij* - obowiązkowe

Poznaj naszą firmę

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Robót Inżynieryjnych "INŻYNIERIA" Sp. z o.o. powstało w 1990 r. w wyniku prywatyzacji przedsiębiorstwa państwowego, istniej±cego nieprzerwanie od 1948 r.

Przedmiotem działalności spółki jest wykonawstwo szerokiego zakresu robót budowlano-montażowych tj.:

  • zewnętrzne i wewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej, wodociągowe i deszczowe - układane również metod± bezwykopową (przeciski i przewierty)
  • roboty ziemne, odwodnieniowe, ścianki szczelne, drogi i place, roboty fundamentowe, konstrukcje żelbetowe

Dysponujemy potencjałem sprzętowym do wykonywania w/w prac: różnego typu koparki, dźwigi o różnym tonażu, zestawy taboru samochodowego, urz±dzenia do przewiertów sterowanych od 100 mm do 1000 mm, maszyny przeciskowe, zestawy do odwodnienia tymczasowego, węzły betoniarskie, kafary, wibromłoty, oraz inny sprzęt niezbędny do wykonywania w/w robót.

Jesteśmy wykonawcą robót na terenie całego kraju, jednak głównym okręgiem naszej działalności wykonawczej jest Warszawa i jej okolice.

Zatrudniamy 110 osobową fachowa kadrę techniczną i produkcyjną, posiadającą wysokie, sprawdzone na zrealizowanych już zadaniach kwalifikacje zawodowe, co stanowi gwarancję naszych usług.

Stabilna sytuacja finansowa pozwala nam na angażowanie się w wykonawstwo nawet najbardziej wymagających inwestycji na zlecenie inwestorów.

Baza przedsiębiorstwa znajduje się w Płońsku przy trasie Warszawa - Bydgoszcz na obszarze ok. 3 ha. Na jej terenie znajduje się biurowiec i park maszynowy oraz zakłady produkcji.

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.