PL

Napisz do nas

Proszę wprowadzić imię i nazwisko

Proszę wprowadzić nazwę firmy

Proszę wprowadzić poprawny e-mail

Proszę wprowadzić numer telefonu

Proszę wpisać treść wiadomości

Wyślij* - obowiązkowe

Poznaj naszą firmę

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Robót Inżynieryjnych "INŻYNIERIA" Sp. z o.o. w restrukturyzacji powstało w 1990 r. w wyniku prywatyzacji przedsiębiorstwa państwowego, istniejącego nieprzerwanie od 1948 r.

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie wszelkich inwestycji budowlanych związanych z infrastrukturą techniczną uzbrojenia terenu. Dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami, wyspecjalizowanymi kadrami i ogromnym doświadczeniem, dzięki czemu możemy podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania.           

 

Działalność naszej Spółki jest w znacznym stopniu zdywersyfikowana, co pozwala na znaczne uniezależnienie się od okresowych wahań koniunktury w poszczególnych segmentach. Realizujemy m.in.:

  • sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, sieci wodociągowe,
  • układanie kanalizacji metodą bezwykopową z różnego rodzaju rur,
  • roboty ziemne, odwodnieniowe, ścianki szczelne, ścianki berlińskie.

 

Markę naszej firmy tworzyliśmy bardzo długo. Początkowo działając na obszarze dawnego województwa ciechanowskiego i daliśmy się poznać jako firma solidna, realizująca usługi na czas, po określonych kosztach, na najwyższym możliwym poziomie jakości i zgodnie ze sztuką budowlaną. Przez lata rozszerzaliśmy działalność na teren całego kraju.

Nasze działania we wszystkich lokalizacjach przynosiły nam wiele wyróżnień i referencji znanych na polskim rynku klientów. Jesteśmy firmą rozpoznawalną o długich tradycjach, kojarzoną z profesjonalizmem, zaangażowaniem i jakością przy wykonywaniu wszystkich zleceń, jakich się podejmujemy.

Inwestycje realizujemy przy użyciu nowoczesnego wyposażenia : koparek różnego typu, urządzeń do przewiertów sterowanych 100-1000mm, maszyn przeciskowych, zestawów do odwodnień tymczasowych, wibromłotów oraz innych maszyn i urządzeń specjalistycznych do wykonywania oferowanych robót.

Firma nasza zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników, która legitymuje się uprawnieniami oraz certyfikatami ukończenia specjalistycznych szkoleń i kursów, co w połączeniu z niezbędnymi narzędziami i nowoczesnym sprzętem sprawia, iż każde zlecenie wykonane jest zgodnie z obowiązującymi normami.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy nasze usługi wszystkim podmiotom zainteresowanych ich realizacją przez naszą firmę.

 

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.